Johan Liljeholm
Johan LiljeholmFörsäljning & Marknadsföring
Projekt, marknadsföring, sälj.

08-51817202
Johan@nordicwebteam.se

Jonas Wärngård
Jonas WärngårdCEO - Projekt & Support
Projekt, marknadsföring, sälj

08-51817201
Jonas@nordicwebteam.se

Angelika Bidarbakht
Angelika BidarbakhtUtvecklare

Arbetar med utveckling.

08-51817200
angelika@nordicwebteam.se

Klas Schmidt
Klas SchmidtUtvecklare & Projekt

Arbetar med utveckling och projekt.

08-51817210
klas@nordicwebteam.se

Fouäd Yahyaoui
Fouäd YahyaouiSupport & Utveckling

Arbetar med support & Utveckling.

08-51817205
fouad@nordicwebteam.se

Alexandru Vasluianu
Alexandru VasluianuFront-end developer

alex@nordicwebteam.se

Emil Sirbu
Emil SirbuLead Developer
emil@nordicwebteam.se
Fredrik Blanco
Fredrik BlancoUtvecklare & Projekt

fredrik@nordicwebteam.se

Rodrigo Acuna
Rodrigo AcunaUtveckling & projekt

rodrigo@nordicwebteam.se

Oscar Pastarus
Oscar PastarusDesigner
oscar@nordicwebteam.se
Anton Henningsson
Anton HenningssonE-handelskonsult
anton@nordicwebteam.se
Claudiu Sararu
Claudiu SararuFront-end Developer
claudiu@nordicwebteam.se
Razvan Avramescu
Razvan Avramescu CIO / Senior Software Engineer
razvan [@] nordicwebteam.se 
Bosse Johansson
Bosse JohanssonE-handelskonsult
bosse@nordicwebteam.se 
Oscar Lindqvist
Oscar LindqvistE-handelskonsult
oscar.lindqvist@nordicwebteam.se 
Juan Ignacio Milanese
Juan Ignacio MilaneseDevOps / Sysadmin
juan@nordicwebteam.se